Ми пропонуємо унікальну можливість поєднання класичних економічних та інноваційних знань, що є реальною перевагою працевлаштування в Україні

Кафедра бізнес-аналітики та інноваційного інжинірингу є ровесником Західноукраїнського національного університету, одним із фундаторів його славної історії.
За понад 50-річну історію розвитку колектив кафедри вміло поєднав класичні академічні традиції освіти і новітні тенденції євроінтеграції навчального процесу; використання сучасних технологій навчання; індивідуальний підхід до кожного студента; реалізацію європейських норм і стандартів в освіті; адаптацію навчальних планів до вимог регіональної економіки; організаційно-методичне забезпечення кредитно-модульної системи організації навчального процесу; програми обміну та стажування студентів за кордоном; сприяння активному дозвіллю студентів.
Науковцями кафедри опубліковано понад дві сотні підручників, навчальних посібників, монографій, що широко визнані в наукових колах і знайшли своє місце серед економічної літератури бібліотечних фондів не лише України, але й інших країн світу. Створено базу електронних підручників, навчальних посібників і контролюючих програм. Підготовлено та розміщено на Web-порталі ЗУНУ повний комплекс навчально-методичної документації. Професори кафедри входять до складу редакційних колегій 10 міжнародних наукових журналів України, Японії, Пакистану і Швейцарії.

Серед усіх скарбів людства знання є найціннішим,
тому що воно не може бути ні вкраденим, ні загубленим, ні знищеним

КАФЕДРА БІЗНЕС-АНАЛІТИКИ ТА ІННОВАЦІЙНОГО ІНЖИНІРИНГУ

забезпечує якісну підготовку фахівців за освітніми програмами підготовки:

–   Облік і оподаткування (бакалавр);

–   Енергетичний аудит (бакалавр);

–   Бізнес-аналітика та управління інноваційними системами (магістр);

–   Облік і оподаткування (доктор філософії).

Серед еліти випускників кафедри:
Президент України; Голова адміністрації Президента України; Міністр сільського господарства і продовольства України; заступники Міністрів галузевих міністерств України; голови обласних, районних і селищних рад; голови або заступники обласних і районних державних адміністрацій; міський голова Тернополя; начальник обласного управління Національного банку України; заступники голів обласних державних податкових адміністрацій; керівники районних державних податкових адміністрацій; начальники управлінь регіональних митниць; начальники відділів регіональних управлінь Державної фінансової інспекції України; керуючі обласними відділеннями провідних банків України; доктори економічних наук, професори; кандидати економічних наук, доценти; завідувачі кафедр, декани ВУЗів України; володарі грантів Президента України; стипендіати Кабінету Міністрів України; директори, менеджери, головні бухгалтери провідних підприємств України; представники іноземних компаній в Україні; власники малого і середнього бізнесу; аудитори; експерти; меценати.

Для практикуючих бухгалтерів наша кафедра спільно з Федерацією аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України та Інститутом обліку і фінансів Національної академії аграрних наук України пропонує унікальну можливість підвищення кваліфікації за Програмою сертифікації і підвищення кваліфікації бухгалтерів АПВ (Certified Agricultural Professional Accountant).
За результатами навчання учасники програми отримують:
1. Сертифікат про присвоєння кваліфікації «Сертифікований професійний бухгалтер АПВ» (Сертифікат САРА (Certified Agricultural Professional Accountant)
2. Свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

Дорогі студенти!

Ви стали частиною багатотисячної родини Західноукраїнського національного університету – визнаного центру науки, пізнання і духовності, флагмана освіти України.
Перегорнувши чергову сторінку своєї біографії, Ви здобули почесний статус студента. Це абсолютно новий рівень ставлення до себе і суспільства.
Навчання в університеті покладає на Вас велику відповідальність. Сподіваюсь, що Ви наполегливо оволодіватимете знаннями, утверджуватимете високу духовність, поважатимете традиції й звичаї нашого університету, сформовані не одним поколінням студентів і науковців. Саме в цю чудову пору життя – студентські роки – Ви знайдете професійні знання, мудрих наставників і справжніх друзів.
Бажаю Вам повною мірою скористатися тими можливостями, які пропонує наш університет, здобути висококласну освіту і знайти своє місце в житті. Нехай студентська юність подарує Вам багато приємних спогадів, а стіни нашого славного університету стануть для Вас рідними.

Завідувач кафедри бізнес-аналітики та

інноваційного інжинірингу                                                                                                       Р. Ф. Бруханський