Триває прийом заявок на конкурс стипендій «Купон Марафон»

До уваги студентів ТНЕУ! Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі на отримання стипендії «Купон Марафон». Дана стипендія пропонується студентам 3-го та 4-го року навчання. Ціль стипендії – допомогти людям зберегти їхні заощадження. Стипендія може бути використана на навчання, купівлю книжок та інших необхідних матеріалів для навчання в університеті. Обсяг стипендії – 3000 дол. США.

Вимоги до претендентів:

– студент 3 або 4 курсу;

– хороші результати навчання;

– сертифікати участі у громадській діяльності університету;

– заповнення аплікаційної форми;

– есе англійською мовою на тему: «Яка Ваша думка про економію грошей в житті» / “What is your opinion of saving money in life?” (800-100 слів);

– термін подачі заявок – 30 листопада 2018 року.

Під час написання есе зверніть увагу на способи заощадження грошей, запропонуйте рекомендації щодо економії, особливо за допомогою купонів та кодів знижок.

За детальнішою інформацією перейдіть за посиланням www.couponmarathon.com/scholarship

У разі виникнення запитань можна звертатися у відділ міжнародних зв’язків ТНЕУ (1222 кабінет).