До ТНЕУ завітала науковий співробітник Університету Норд (Королівство Норвегія) Ірина Роддвік

Днями у ТНЕУ відбулася відкрита лекція наукового співробітника Університету Норд (Королівство Норвегія) Ірини Роддвік, яка викликала неабияку зацікавленість серед студентів закладу вищої освіти. Особливу увагу Ірина Роддвік акцентувала на питаннях європеїзації країн та її моделей, а також розповіла про історію успішного становлення Норвегії як високорозвиненої держави, що не є державою-членом ЄС, проте відрізняється високим рівнем економіки, ефективної правової системи, соціального забезпечення громадян.

Говорили і про те яке вагоме значення відіграє освіта у Королівстві Норвегія, зокрема як цьому сприяє Університет Норд.

Також гостя мала нагоду ознайомилися з Тернопільським національним економічним університетом – його історією, досягненнями, проектами, матеріально-технічною базою – під час цікавої екскурсії.