Науковий інститут управління проектами ТНЕУ запрошує усіх взяти участь у роботі круглого столу «Проектна діяльність Тернопільського національного економічного університету: можливості, бар’єри, напрямки активізації», який відбудеться в п’ятницю 23 листопада 2018 року в конференц-залі корпусу № 10 ТНЕУ (м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 9). Початок роботи учасників круглого столу – 10.00 год.

Робота круглого столу передбачається за такими дискусійними напрямами:

– науковий потенціал ТНЕУ: загальносвітовий, національний та регіональний виміри;

– концепція наукового інституту управління проектами в процесі організаційного забезпечення координації проектної діяльності ТНЕУ;

– актуальні грантові проекти та програми, участь в яких може брати університет;

– взаємодія університету з місцевими органами влади в процесі реалізації проектної діяльності;

– використання потенціалу громадських організацій щодо підготовки та реалізації проектних пропозицій;

– добрі практики проектної діяльності та секрети успішного проектного менеджменту.

До участі в круглому столі запрошені представники місцевих органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємницького сектору та громадських організацій.

Контактна особа: Монастирський Григорій Леонардович, д. е. н., професор, директор наукового інституту управління проектами ТНЕУ, тел. (050) 678-86-91.