Відбулася зустріч стосовно впровадження системи електронного документообігу в ТНЕУ

У сучасному світі кількість документів, що використовується на кожному підприємстві, стрімко зростає. Ефективність функціонування кожної організації будь-якого профілю знаходиться у прямій залежності від рівня оперативної обробки документації та інформації, швидкість взаємодії між структурними підрозділами організації та контрагентами. Отже автоматизація документообігу є однією з першочергових задач сучасних компаній.

Саме тому сьогодні відбулася інформаційна зустріч деканів факультету, директорів інституту та керівників структурних підрозділів стосовно впровадження системи електронного документообігу в ТНЕУ.

Про актуальні питання електронного документування управлінської діяльності та організації роботи з електронними документами доповів заступник начальника юридичного відділу Володимир Вікторович Фрончко. Про організацію діловодства в Тернопільському національному економічному університеті розповіла Галина Володимирівна Таранова.

Учасники зустрічі також обговорили переваги та можливі проблеми у сфері електронного документування.