Щиро вітаю усіх зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

Боже Благословення та заступництво Святої Діви Марії – це щит, який охороняє Україну  та її народ.

Від імені професорсько-викладацького колективу та студентства Західноукраїнського національного університету щиро вітаю викладачів і студентів Центру підготовки офіцерів запасу ЗУНУ, працівників і випускників університету, учасників бойових дій, добровольців, волонтерів, медиків, працівників оборонних підприємств, священиків-капеланів, які відстоювали і продовжують відстоювати цілісність та суверенітет нашої держави, усіх військовослужбовців Збройних Сил України з Днем захисника України!

Сьогодення ставить перед нами нові виклики і загрози. Вклоняємося перед незламністю Героїв, які боронять мир наших домівок, спокій у родинах і світлу надію на щасливе завтра

Бажаю, щоб Ваші сила й мужність завжди базувалися на любові та підтримці рідних людей, щоб у Вас вистачало снаги  вистояти заради майбутнього нашого народу.

Слава Україні! Героям слава!

Ректор ЗУНУ   Андрій КРИСОВАТИЙ