Розпочато набір на 13-й Відкритий Університет Реформ

Відкритий Університет Реформ (ВУР) – це освітній проєкт для активних молодих людей, які хочуть дізнатися якомога більше про реформи та долучитися до змінотворення в країні.

Тринадцятий набір також пройде онлайн, тому заряджай гаджети та заповнюй анкету, якщо:

·        тобі до 25 років;

·        ти навчаєшся у ЗВО або є випускником/цею.

Подавай заявку, якщо маєш величезне бажання та час, щоб:

·        протягом 3 місяців щосуботи відвідувати онлайн-лекції провідних експертів у сфері реформ (від антикорупційної до медійної) та пройти декілька тренінгів для покращення власних навичок;

·        отримати можливість стажуватись в організаціях громадянського суспільства України чи державних структурах;

·        реалізувати проєкт реформ з командою та наставниками за підтримки ЦЕДЕМ та Швеції;

·        доєднатись до особливої спільноти у понад 430 випускників програми.

Важливо:

1.    Подати заявку можна до 8 лютого 2021 11:59 за посиланням (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScMFitlcWNEo9sPT3YFojG5LLw9QDb6i3KyakeD0v0lOdMN3g/viewform).

2.    Навчання відбуватиметься онлайн (Zoom).

3.    Участь безкоштовна.

4.    Період навчання – з 6 березня до 29 травня 2021 року.

5.    Відбір проводиться на конкурсній основі – усі кандидати отримають листа на пошту з описом подальших дій.

Якщо виникли запитання, пиши на oureforms@gmail.com, вказуючи тему листа “Запитання. ВУР-13”.