До уваги університетської спільноти ЗУНУ

Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу навчально-наукового інституту біоресурсів і природокористування Західноукраїнського національного університету відповідно до наказу ректора №242 від 11.04.2019 року продовжує  набір слухачів  на програму сертифікації «Створення й облік власного бізнесу».

Метою програми є формування сучасного економічного мислення та системи спеціальних економічних знань, теорій та практики господарювання, формування навичок для започаткування власного бізнесу, а також розвиток вмінь складати бізнес-план для  функціонування власного бізнесу.

За результатами проходження навчальної програми в обсязі 40 годин слухачі отримують сертифікат, який засвідчує відповідну підготовку.

Заявки на реєстрацію приймаються до 15 лютого 2021року.